Büyük Hızlı Hız Yerleştirme SMT Makinesi HT-T7 LED Alma ve Yerleştirme Makinesi

Büyük Hızlı Hız Yerleştirme SMT Makinesi HT-T7 LED Alma ve Yerleştirme Makinesi

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI SMT alma ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba üretim makinesi vb. metre, 50 metre ve herhangi bir uzunluğu ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI


SMT çekme ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba makinesi, vb.


Ürün Açıklaması

  • T7 SMT alma ve yerleştirme makinesi 5 metreye, 50 metreye ve tel uzunluğuna sahip, tek kullanımlık monte edilebilir. LED yumuşak lamba üreticisine uygulayın.

  • HT-T7 iki modül içindir, monte etmek için çift grup etkileşimlidir, her modül 17 nozül monte edilebilir, minimum mesafe iki bitişik nozül arasındaki 14 mm'dir. 14 mm'den daha küçük olan bulmaca aralığı, montajı etkilemek için kaynak konumu ayarlama nozul aralığının bir veya daha fazlasıyla ayrılabildiğinde, 14mm serbestçe ayarlanabilir. Herhangi bir uzunluktaki PCB'nin kesilerek yapıştırıldığı bir chieving. Bu mod 5M, 50M vb . Ve kamera tarafından doğru pozisyon tespit edildi. Bu yüzden yüksek hassasiyet ve iyi bir stabilite.


Belirli teknik parametre


Uzunluk genişlik Yükseklik 2400mm * 2800mm * 1800mm
Toplam ağırlık 1600kg
PCB Uzunluğu Genişliği 250mm * herhangi bir uzunluk
Montaj hassasiyeti ± 0.02mm çip
Montaj hızı 100000 ~ 150000 CPH (optimum)
Bileşenleri hız 0.2mm
Güç 220AC 50HZ
Güç tüketimi 7KW
Besleyici sayısı 68PCS
Bileşenler LED 3014/3020/3528/5050, dirençler


Lütfen video bağlantısını bulun:   https://www.youtube.com/channel/UCma0DIrbb3DrvucSX9pea7w

Şirket Bilgisi

Shenzhen Eton Otomasyon Ekipmanları co., LTD. çekme ve yerleştirme makinesinin profesyonel üreticisidir. Şirketimiz bağımsız olarak araştırma, geliştirme, tasarım ve imalatçı bir dizi yüksek hızlı kaliteli SMT alma ve yerleştirme makinesi. Ve devlet sertifikası ve destek tarafından verilen birkaç patent aldık. Günümüzde pek çok fabrikaya hizmet verdik ve iyi bir üne sahip olduk. 2017 yeni ürünler sıcak satış.

SSS

1) satış sonrası servis denizaşırı var mı?

Yurtdışında teknik destek sunabiliriz. Herhangi bir teknik probleminiz olursa, mühendislerimiz sizi derhal destekleyecektir.

2) Eğitim nasıl?

Makinelerimizi aldıktan sonra, mühendislerinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz veya mühendisimizi fabrikanıza göndeririz ve ardından bu makinelerin işletilmesi için çalışanlarınızı eğitiriz.

3) Makineyi kullanmak zor mu?

Hayır, hiç de değil. Önceki müşterilerimiz için en fazla 5 gün makineleri işletmeyi öğrenmek yeterlidir.

4) Makinelerinizin kalite sertifikaları var mı?

Biz CE, SIRA, CCC, ISO "İyi bilinen marka" ve birçok teknoloji patenti olarak ödüllendirildi ve LED ışık üretim hattı programında zengin deneyime (8 yıldan fazla) sahibiz.

5) Ödeme şartları nedir? Ticaret terimi ne olacak?

T / T tamam. FOB Shenzhen'i seçebilirsiniz.Hot Tags: büyük hızlı hızlı yerleştirme smt makinesi ht-t7 led pick and place montaj makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like