Otomatik LED PCB SMT Transfer Makinesi

Otomatik LED PCB SMT Transfer Makinesi

SMT, yüzeye montaj teknolojisidir (Yüzey Montaj Teknolojisi için kısa) ve şu anda elektronik montaj endüstrisinde en popüler teknoloji ve süreçtir. SMT, yüzeye montaj teknolojisi, yüzeye montaj ekipmanları, yüzeye montaj bileşenleri ve SMT yönetimini içerir. Özellikler: yüksek ...

Ürün ayrıntıları

SMT, yüzeye montaj teknolojisidir (Yüzey Montaj Teknolojisi için kısa) ve şu anda elektronik montaj endüstrisinde en popüler teknoloji ve süreçtir.

SMT, yüzeye montaj teknolojisi, yüzeye montaj ekipmanları, yüzeye montaj bileşenleri ve SMT yönetimini içerir. Özellikler: yüksek montaj yoğunluğu, küçük boyutlu ve elektronik ürünlerin hafifliği. Yama bileşenlerinin boyutu ve ağırlığı, geleneksel geçmeli bileşenlerin sadece 1 / 10'u kadardır. SMT'nin genel olarak kullanılmasından sonra, elektronik ürünlerin hacmi% 40 ila% 60 oranında ve ağırlık% 60 oranında azaltılır. % ~ 80rference. Verimliliği artırmak ve otomatikleştirmek kolaydır. Maliyetleri% 30 ila% 50 oranında azaltın. % Ma tasarruf edin. Yüksek güvenilirlik ve güçlü titreşim önleme yeteneği. Lehim bağlantı noktası kusur oranı düşüktür. Yüksek frekans özellikleri iyi. Azaltılmış elektromanyetik ve radyo frekansı antenleri, enerji, ekipman, insan gücü, zaman vb.

Aktarma makinesi, PCB kartının aktarılması ve aktarılması için kullanılan yerleştirme veya geçmeli montaj hattı için özel olarak donatılmış yatay bağlantı paralel aktarma mekanizmasıdır. PCB veya kartonun iletim ihtiyaçlarını 50 ~ 300 mm genişliğinde ve uygun uzunlukta karşılayabilir. Mekanik şanzıman bileşenleri, metin ve programlanabilir kontrolörün ortasındaki elektronik kontrol sisteminden oluşur. Transmisyon parçası, kademeli motor transmisyonu ile eşleşen güçlü senkron kayış kullanır. Yüksek çalışma kararlılığına ve doğru konumlandırmaya sahiptir. Çalışmayı ve hata ayıklamayı kolaylaştırmak için otomatik kontrol modunu kullanır.


madde

PCB aktarma makinesi

boyut

L1200 * W1300 * H1200mm

çerçeve

Kalın sacdan yapılmıştır

Kılavuz rayı

Özel alüminyum malzemeden imal edilmiş, ayar genişliği 50 ~ 300mm'dir, manuel olarak ayarlanır.

Çalışma yüksekliği

920 ± 20 mm

Orbital aktarım gücü

Step motor

Çeviri gücü

Step motor

Paralel transfer cihazı

İthal triger kayışı + doğrusal kılavuz, en hızlı 10S / PCS

İşlem paneli

Dokunmatik ekran

kontrolör

Mitsubishi PLC programlanabilir kontrolör

Kontrol kutusu

1 takım s

Shenzhen Eton Otomasyon Equipment Co, Ltd 44., Bina, 5..Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin bulunmaktadır. Eton şirketi ulusal marka oluşturmaya odaklanır ve müşterilere profesyonel rehberlik, kaliteli makineler, otomatik SMT makinelerin iyi satış hizmetleri sağlama konusuna odaklanır.

LED endüstrisinin hızla gelişmesiyle birlikte ETON, AR-GE'ye odaklanır ve yerleştirme makinelerinin rekabet gücünü sürekli olarak arttırır. Şimdi birçok yerli ve yabancı şirketle başarılı bir şekilde stratejik işbirliğine ulaştık. Ve herkesin oybirliğiyle tanınmasını ve övülmesini sağladı. Yüksek hızlı yerleştirme makineleri alanında lider bir Çin markası haline geldi.

Daha fazla bilgi için benimle irtibata geçebilirsiniz.


Sorgulama