Led Şerit Liyakat Makinesi için Otomatik Çekme ve Yerleştirme Makinesi

Led Şerit Liyakat Makinesi için Otomatik Çekme ve Yerleştirme Makinesi

Makine:HT-T9
Hız:200000-250000 cph
Uygulama:Tel led şerit ışık
Garanti: 1 yıl
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Led şerit ışığı için otomatik çekme ve yerleştirme makinesi


Belirli üretim süreci aşağıdaki gibidir:

 

1. Lehim macunu yazdırma.

Lehim macunu ısıtıldıktan sonra karıştırın ve baskı makinesinin şablonuna küçük bir miktar koyun. Squeegee ilerlediğinde miktar lehim macunun 3/2'si olmalıdır. İlk deneme baskısından sonra, FPC'deki LED ped konumundaki lehim macunlarının dolu olup olmadığına, daha az veya daha fazla tin olup olmadığına ve kısa devre olup olmadığına dikkat edin. Bu denetim çok önemlidir ve denetim katı değilse, daha sonra kalitesizliğe neden olur.

 

2. Yama. Basılı FPC'yi fikstüre yerleştirin ve tahtayı otomatik olarak yerleştirme pozisyonuna gönderin.

Yerleştirme makinesinin programı önceden programlanmış. İlk tahta yerleştirmede bir sorun olmadığı sürece, sonraki üretim istikrarlı olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken, LED'in polaritesi ve talaş rezistansının direnç değerinin karıştırılmaması gerektiğidir. Unutulmaması gereken bir diğer nokta da montaj pozisyonunun kaydırılmaması gerektiğidir.

 

3. Ara denetim bağlantıları.

LED şeridindeki LED'in polaritesini (ters olup olmadığını), montajın ofset olup olmadığını, kısa devre olup olmadığını, direnç değerinin doğru olup olmadığını kontrol etmek için dikkat etmeliyiz.

 

4. Lehimleme reflow.

Burada yeniden akış sıcaklığının iyi kontrol edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Çok düşükse, lehim macunu erimez ve soğuk lehimleme meydana gelir; çok yüksek ise, FPC kolayca köpük olacaktır. Ayrıca, ön ısıtma sıcaklığı uygun olmalıdır. Çok düşük akı tamamen buharlaşmaz, ve görünümü etkileyecek yeniden akış tan sonra kalıntılar olacak; çok yüksek akı erken buharlaşmasına neden olur, reflow sırasında yanlış lehim ile sonuçlanan, ve tin Boncuk üretebilir.

 

5. Bitmiş ürün denetimi.

Burada herhangi bir lehim kusurları, lehim topları, kısa devreler, vb olup olmadığını görmek için ürünün görünümünü kontrol etmek gerekir. Daha sonra ürünün elektriksel performansının sağlam olup olmadığını ve parametrelerin doğru olup olmadığını test etmek için elektriksel denetim yapılır.

 

6. Döküm tutkal.

Su geçirmez ışık çubukları için kullanılan malzemeler arasında, epoksi reçine AB tutkal ve PU poliüretan daha yaygın piyasada kullanılmaktadır.

 

7. Test, yaşlanma ve ambalaj bitmiş ürünler!

LED şeritlerin ambalajı genellikle rulo başına 5 metredir ve anti-statik ve neme dayanıklı ambalaj torbalarında ambalajlanır.

 

Led yapma makinesi parametresi

 

Uzunluk*Genişlik*Yükseklik

3100*2300*1550 mm

PCB Uzunluk Genişliği

250mm*herhangi bir uzunluk

Montaj hızı

200000-250000 cph

Montaj elemanı yüksekliği

En fazla 5mm

Besleyiciler İstasyonu No.

68 adet

Hayır.   onun Nozullar

68 adet

Güç tüketimi

380 AC 50HZ

Beslenme yolu

Çift motorlu elektrikli besleyici

 

Hizmet

 

Led aydınlatma üretim hattı için çok deneyim ve profesyonel. Biz sizin için profesyonel öneri ve eğitim verebilir.


Hot Tags: led şerit ışık makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat için otomatik çekme ve yerleştirme makinesi

Sorgulama

You Might Also Like