8 Kafaları Çok Fonksiyonlu PCB Alma ve Yerleştirme Makinesi HT-E6T LED Montaj Makinesi

8 Kafaları Çok Fonksiyonlu PCB Alma ve Yerleştirme Makinesi HT-E6T LED Montaj Makinesi

Şirket bilgileri: Shenzhen Eton Automachine Ekipmanları co., LTD. çekme ve yerleştirme makinesinin profesyonel bir tedarikçisidir, Ar-Ge ve üst düzey SMT çekme ve yerleştirme makinelerinin imalatında uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Firmamız bağımsız araştırma ve geliştirme, ...

Ürün ayrıntıları

Şirket Bilgisi:
Shenzhen Eton Automachine Ekipmanları co., LTD. çekme ve yerleştirme makinesinin profesyonel bir tedarikçisidir, Ar-Ge ve üst düzey SMT çekme ve yerleştirme makinelerinin imalatında uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Şirketimiz bağımsız araştırma ve geliştirme, tasarım, dünyanın en hızlı, en kararlı, en eksiksiz yüksek hızlı LED otomatik enerji tutucu bir setini üretirken, 1.2m, 1.5m ışık panelleri üretiminin ofset, döküm malzemesi sorunlarını da çözdü. ve farlar inciler ve devlet sertifikası ve destek tarafından verilen çok sayıda patent aldık. Birçok elektronik fabrikasına (LED, PCB üretim hattı vb.) Hizmet verdik ve iyi bir üne sahip olduk. Günümüzde, performans ve rekabetçi fiyat için başlatılan ve sıcak satış yapan 2015 en yeni ürünümüz var.
DSC05151
Sertifikalar
Paketleme ve Teslimat

Paketleme ve Teslimat

Boyutu: 2700 * 3000 * 2200
Ağırlık: 1700kg
Paketleme Detayları: Normal paket ahşap kutudur (Boyut: L * G * Y). Standart ihracat paket (ayrıca müşteri ihtiyacına göre ayarlanabilir)
Teslim süresi: 15 gün sonra ödeme

SSS

1) Yazılımın İngilizce versiyonu ve kullanım kılavuzunuz var mı?
Yazılımın İngilizce versiyonuna ve kullanım kılavuzuna sahibiz.
2) Yazılımın makineleri çalıştırmak için ücret alıyor musunuz?
Yazılım ekstra şarjlara ihtiyaç duymaz, makineye dahildir.

3) satış sonrası servis denizaşırı var mı?

Yurtdışında teknik destek sunabiliriz. Herhangi bir teknik probleminiz olursa, mühendislerimiz sizi derhal destekleyecektir.
4) Eğitim nasıl?
Makinelerimizi aldıktan sonra, mühendislerinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz veya mühendisimizi fabrikanıza göndeririz ve ardından bu makinelerin işletilmesi için çalışanlarınızı eğitiriz.

5) Makineyi kullanmak zor mu?
Hayır, hiç de değil. Önceki müşterilerimiz için en fazla 5 gün makineleri işletmeyi öğrenmek yeterlidir.
6) Makinelerinizin kalite sertifikaları var mı?
Biz CE, SIRA, CCC, ISO "İyi bilinen marka" ve birçok teknoloji patenti olarak ödüllendirildi ve LED ışık üretim hattı programında zengin deneyime (8 yıldan fazla) sahibiz.

Makinemizle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Sizinle iş yapmak için sabırsızlanıyoruz!

Sorgulama