25m Led Şerit Liyakat Yapım Makinesi

25m Led Şerit Liyakat Yapım Makinesi

Modül:HT-T9
Adı:Led şerit ışık yapma makinesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

25m şerit yapma makinesi

 

LED şerit ışığı

Esnek ışık şeridi lamba anlamına gelir bakır tel veya şerit şeklinde esnek devre kartı özel bir işleme teknolojisi ile kaynaklı ve daha sonra ışık yonu için güç kaynağına bağlı. Işık yayan bir ışık şeridi şeklinde olduğu için adlandırılır.

 

Şerit aydınlatma tarihi

En erken işlem, floresan lambayı bakır tele kaynak yapmak ve daha sonra pvc tüple kaplayıp doğrudan oluşturmak için ekipmanı kullanmaktır. Yuvarlak ve düz iki türü vardır. Başlık bakır tellerin sayısı ve ışık şerit şekli ile ayırt edilir. Kök çizgi ikinci satır denir, daire önünde bir daire ile eklenir, yani, daire ikinci çizgidir; düz şekil, yani düz ikinci satırın önünde düz sözcük ile eklenir. Daha sonra, taşıyıcı olarak esnek devre kartları veya FPC kullanımı içine gelişti. Daha basit işleme teknolojisi, daha kolay kalite kontrolü, daha uzun ömür, daha yüksek renk ve parlaklık sayesinde, daha önceki işleme teknolojisinin yerini aldı ve bir trend haline geldi.

 strip light

Şerit aydınlatma yapma makinesi

Led şerit ışık için, burada yükleyici makine, konveyör, çekme ve yerleştirme makinesi, şablon yazıcı, reflow fırın kullanmanız gerekir. Bu yüzey montaj teknolojisi, ana makine pick and place makinedir. Led yongaçok vardır, bu nedenle hız üretim hattı için ana faktördür.

ETON T9 modülü led şerit aydınlatma yapma makinesi biridir, 5m, 10m, 15m, 25m, 50m daha uzun şerit aydınlatma için uygundur. İşte makine parametresi:

Modülü

HT-T9

Pcb uzunluk Genişliği

250mm*herhangi bir uzunluk

Montaj modu

Grup almak ve grup monte etmek

Montaj hızı

200000 cph

Bileşen

LED 3014/3020/3525/5050 ve rezistans, kondansatör, köprü düzelticiler

Hayır. besleyicilerin

68 adet

Hayır. kafaların

68 adet

X,Y,Z Ekseni sürücü yolu

Üst düzey manyetik lineer motor+ servo motor

 Flexible Strip light machineT9 main parts

Bize Ulaşın

Eğer led şerit ışık yapmak için bitki iseniz, daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın. Hoşgeldiniz iletişim ne'sApp veya wechat: +8613590151025


Hot Tags: 25m led şerit ışık yapma makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like