2020 Yeni Çok Fonksiyonlu Smt Mounter HT-E5S Çin Made In

HT-E5s makinesi 40000CPH yüksek kapasiteli tek modüllü çok fonksiyonlu montaj makinesidir. Kapasitörler, rezistanslar,LED3014/3020/3528/5050,IC ve şekilli komponentler monte edebilir. Bu güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, lineer ampul, ev aletleri ve vb için geçerlidir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları


1.ürün detayları

HT-E5s makinesi 40000CPH yüksek kapasiteli tek modüllü çok fonksiyonlu montaj makinesidir. Kapasitörler, rezistanslar,LED3014/3020/3528/5050,IC ve şekilli komponentler monte edebilir. Bu güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, lineer ampul, ev aletleri ve vb için geçerlidir.

image

2.Teknik parametre ve Ürün özellikleri

image

3. ambalaj ve nakliye

Ambalaj ayrıntıları:  vakum ambalaj ve ahşap kasa

Nakliye: Shenzhen liman ödemeden sonra 30 gün içinde

Liman: Shenzhen

image

4.Şirket profili

image

image

5.Hizmetleri

Makinemizi satın almadan önce:

LSize profesyonel danışmanlık ve hizmetler sunmak için profesyonel bir satış müdürümüz var.

LSorununuzu hızlı bir şekilde çözmek için 24 saat çevrimiçi hizmet salıyoruz.

LBütçenize göre sizin için üretim planını belirteceğiz.

Makinemizi satın aldıktan sonra:

L1 yıl ücretsiz garanti.

LMüşterileri düzenli olarak ziyaret edin ve bilgi toplayın.

LTeknoloji ve ekipman hakkında en son bilgileri sağlayın.

LYazılım güncellemeleri ömür boyu ücretsizdir.

6.Katıldığımız fuarlar

Şirketin kuruluşundan bu yana, Guangzhou Guangya sergisi, Türkiye aydınlatma sergisi, Hindistan aydınlatma sergisi, Pakistan sergisi, Hindistan nepcon sergisi, Tayland sergisi gibi yurtiçinde ve yurtdışında birçok fuara katıldık. Her yıl çok sayıda yabancı müşteri ekliyoruz.


6.Montajcı endüstrisinin bilgisi

 Besleme sistemi SMT yerleştirme makinesi

SMT yerleştirme makinesi besleme sistemi, genellikle besleme sistemi bileşenleri olarak da adlandırılan bir bütün sistemin bileşenleri montaj ihtiyacını taşımak için yerleştirme makinesi sorumludur Da Fida denir.

Over-top kemer SMT yerleştirme makinesi toplu (toplu)/ şerit (bant-ve-gerçek)/ tüp (tüp)/ şekilli (tek biçimli) ve diğer müşteri tasarımları da dahil olmak üzere farklı besleyici türleri destekleyebilir. Buna karşılık, yüksek hızlı taret ve büyük ölçekli paralel sistemler tamamen toplu kutularla beslenir veya malzemelerle doludur.

yama bileşenleri paketleme formu dökme veya bant malzeme olmadığında, over-top kemer tipi SMT yerleştirme makinesi tek seçenek olabilir: SMT yüksek hızlı yerleştirme makinesi otomatik olarak bu malzemeleri tedarik edemez olarak dikkate dışında dır. Sonuç olarak, SMT OEM'ler mevcut seçeneklerini genişleten bileşenleri aramalıdır

Fida yani SMT yerleştirme makinesinin besleme sistemindeki besleyicinin çevirisi, işlevi smd yama elemanını besleyiciye yüklemek olan besleyici veya besleyici içindir ve bu da yerleştirme makinesinin yamaüzerinde taşıması için eleman sağlar. Örneğin, altı bileşenle takılması gereken bir PCB vardır ve yerleştirme makinesini beslemek için altı besleyici montaj öğesi gerekir. II. Besleyici nin sınıflandırılması 1. Makine markasına ve modeline göre ayırt edin. Genellikle, yerleşim makineleri farklı markalar tarafından kullanılan besleyici farklıdır, ancak aynı marka ve farklı modeller genellikle kullanılabilir. 2. bileşen bandının boyutu ve paketinin türüne göre ayırt edilir. 4. Tepsi (waffle tepsisi olarak da adlandırılır)4. Dökme kayışlar kayışların boyutunu ayırt edebilir (örn.8 mm, 16mm, 24mm, 32mm,44mm, vb.).

Bileşenlerin bütünlüğünüsağlamak, SMT yama besleyici sisteminin güvenilirliğini ve verimliliğini artırmak için önemli bir faktördür. Besleyici deki elemanlar bozulur, tersine çevrilir, boştur ve besleme konumu eşit değilse, malzemenin alınması çok zor olur veya malzeme alınsa bile, tanımlanması zor olacaktır. Yukarıdaki kusurları olan bileşenler yönetim kuruluna bağlıysa, yeniden çalışmaya yol açar. Bu nedenle, SMT yerleştirme makinesi besleyicisinin iyi durumda çalışmasını sağlamak için, SMT yerleştirme makinesidüzenli olarak muhafaza edilmelidir.


Iletişim

Adı:Brynn

E-posta :Brynn@eton-mounter.com

WeChat:13802252825

Telefon:138 0225 2825
Hot Tags: 2020 yeni çok fonksiyonlu smt montajcı ht-e5s Çin, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat yapılan

Sorgulama

You Might Also Like