Çin Malı 2 Modül 32 Nozullu Yüksek Hızlı Montaj Makinesi

esnek şerit (sınırsız uzunluk) yazılımı için yüksek hızlı mounter R&D bağımsız olarak; 9. Yüksek hızlı iki kollu montaj düzeneği Aynı plaka malzemesi her zaman aynı lamba çubuğuna yapıştırılır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sınırsız uzunlukta esnek şerit (telsiz) için manyetik kaldırma yüksek hızlı mounter, kapasite 200000CPH'ye ulaşır


273971567747095953

Fiyat:95.000 $ / birim

Özelleştirme:Müşteri ihtiyaçlarına göre.

Teslim süresi:

Miktar (birimler)

1-2

GG gt;

Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Zaman (gün)

30

Müzakere edilecek


1.Ürün Detayları

Bileşenler:LED3014 / 3020/3528/5050 ve direnç, kapasitörler, köprü doğrultucular, vb.

Uygulama:5m, 50m veya herhangi bir uzunlukta esnek şerit ve rulodan ruloya; RGB

HT-F9-2

2. alma ve yerleştirme makinesi ht-t9 ürün özellikleri

Ø2 ile üretmekAynı anda yüksek kapasiteli 4 çeşit malzeme.

ØTek plakalı malzememonteve aynı plaka malzemesi her zamanmonteaynı lambada.

ØHer bir montaj parçası için 16 nozullu çift kollu dört modül ve A / B / C / D parçası ayrı veya eşzamanlı olarak monte edilebilir.

ØOtomatik kalibrasyon.

ØÖzel patent teknolojisi: seçilecek grup ve monte edilecek grup.

ØIPC9850 kapasitesi: 100000150000CPH

image


3. yüksek hızlı mounter ht-t9 paketleme& Nakliye

Paketleme detayları:vakumlu paketleme ve tahta sandık

Nakliye: Ödeme yapıldıktan sonra 30 gün içinde Shenzhen limanı

Liman: Shenzhen

Teslim süresi:

Miktar (birimler)

Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Zaman (gün)

1-2

GG gt;

3

Müzakere edilecek

image

4. kalite kontrolü

Bilimsel ve makul ürün geliştirme ve üretim süreci

image


5.Hizmetlerimiz:

Makinemizi satın almadan önce:

lSize profesyonel tavsiye ve hizmetler sağlayacak profesyonel bir satış müdürümüz var.

lSorununuzu hızlı bir şekilde çözmek için 24 saat çevrimiçi hizmet sunuyoruz.

lBütçenize göre sizin için üretim planını belirleyeceğiz.

Makinemizi satın aldıktan sonra:

l1 yıl ücretsiz garanti.

lMüşterileri düzenli olarak ziyaret edin ve bilgi toplayın.

lTeknoloji ve ekipmanla ilgili en son bilgileri sağlayın.

lYazılım güncellemeleri ömür boyu ücretsizdir.

0017029575234874_b


6. Şirket profili

image

image


7.yüksek hızlı mounter ht-t9 sertifikaları

HT-F9 证书

Şirketimiz CE, CCC ve SIRA sertifikaları almıştır.Şirket bağımsız olarak 9 icat patenti, 112 pratik patent ve 12 yazılım Telif Hakkı dahil olmak üzere bir dizi fikri mülkiyet teknolojisi geliştirmiştir." ulusal yüksek teknoloji kuruluşu" ;, "Shenzhen ÜST marka, 2015 LED teknolojisi yenilik ödülü,endüstri özel katkı ödülü,4. Çin LED ilk yenilik ödülü,endüstri özel katkı ödülü, çift ​​yumuşak işletmeve bunun gibi.

微信图片_20200423164005


8.Montajcı endüstrisi bilgisi

1.Yama Üretiminin Verimliliği Nasıl Artırılır

lSMT montaj makinesinin işlenmesini optimize ederek verimliliği artırın

SMT üretim hattı teneke pasta baskı makinesi, SMT yerleştirme makinesi, reflow kaynağı vb. Birçok ekipmandan oluşur, ancak aslında üretim hattının hızı SMT yerleştirme makinesi ile belirlenir. Bir SMT yerleştirme makinesinin üretim hattı genellikle yüksek hızlı bir makine ve yüksek hassasiyetli bir yerleştirme makinesi içerir, ilki esas olarak pul elemanları ile donatılmıştır, ikincisi ise esas olarak IC ve profilli elemanlarla donatılmıştır. Bir montaj işleminin tamamlanma süresi (bundan böyle montaj süresi olarak anılacaktır) eşit ve minimum ise, tüm SMT üretim hattı maksimum üretim kapasitesi uygular. Bu hedefe ulaşmak için aşağıdaki yönteme göre montaj prosedürünü işleyebiliriz.

1)Yük dağıtım dengesi. Her bir SMT yerleştirme makinesinin montaj bileşenlerinin sayısını makul bir şekilde tahsis edin ve her ekipmanın yükleme süresini olabildiğince eşit yapın. İlk defa, her bir SMT yerleştirme makinesi için montaj bileşenlerinin sayısını tahsis ettiğimizde, yükleme süresinde genellikle büyük bir boşluk vardır ve bu, üretim hattındaki tüm ekipmanların üretim yükünün her birinin yükleme süresine göre ayarlanmasını gerektirir. ekipman ve SMT yerleştirme makinesindeki bazı bileşenleri daha uzun yükleme süresiyle başka bir yerleştirme makinesine taşımak, yük dağıtım dengesini sağlamak için.

2)Ekipman optimizasyonu. her SMT yerleştirme makinesinin bir maksimum yama hızı değeri vardır. Birçok SMT yerleştirme makinesi üreticisi, yerleştirme makinesi hızına genellikle gerçek üretimde ulaşılmadığını iddia eder, ancak aslında bu hız değerine belirli koşullar altında ulaşılması gerekir. Her bir ekipmanın NC programını optimize ederek, SMT yerleştirme makinesi, en yüksek hızda montajı gerçekleştirmek ve ekipman montaj süresini azaltmak için bu koşulları üretim sürecinde mümkün olduğunca karşılayabilir. Optimizasyon ilkesi, ekipmanın yapısına bağlıdır.

lSMT üretim hattı darboğazlarını ortadan kaldırarak üretim hattı verimliliğini artırmak

SMT üretim hattı birden fazla otomasyon ekipmanından oluşur, bir ekipmanın hızı diğer ekipmandan daha yavaş olduğunda, bu ekipman tüm SMT üretim hattının hız iyileştirmesini kısıtlayan darboğaz haline gelecektir. Darboğaz fenomenini ortadan kaldırmak için, yalnızca ulaşmak için SMT yerleştirme makinesi ekleyerek SMT yerleştirme makinesinde genellikle genel darboğaz görülür. Elbette bu daha büyük bir yatırım gerektirecek, ancak diğer ekipmanların fazla kapasitesinden en iyi şekilde yararlanacak ve başka bir SMT hattına yatırım yapmaktan çok daha uygun maliyetli olacaktır. Hangi tür SMT yerleştirme makinesinin üretim hattının darboğazına bağlı olduğunu ekleyin, genellikle yüksek hızlı, çok işlevli bir yerleştirme makinesi satın almak en iyisidir, çünkü yüksek hızlı makine ve yüksek hassasiyetli makine özelliklerine sahiptir, Montaj bileşenleri yelpazesi, yüksek hassasiyetli makine ve yüksek hızlı makineyi kapsar, yüksek hızlı makinenin veya yüksek hassasiyetli makinenin neden olduğu darboğaz sorununu çözebilir. Ve yerleştirme makinesinin mevcut gelişme trendi de pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için bu yönde gelişiyor.

Üretim hattına bir SMT yerleştirme makinesinin eklenmesi, darboğaz sorununu çözebilir ve ritmi hızlandırabilir. bu yöntem, üretim hattı yönetimi karmaşıklığını önemli ölçüde artırmadan, üretim hattını daha iyi dengelemek için daha fazla üretim kapasitesi ve daha fazla besleyici (besleyici) konumu sağlar; bu, tek bir yerleştirme makinesi eklenerek geliştirilen üretim kapasitesinden çok daha büyüktür. bu açıdan guangshengde' un yüksek hassasiyetli ve yüksek hızlı çok fonksiyonlu yerleştirme makinesi bu talebi karşılayabilir.

lSMT üretim hattı için katı ve etkili yönetim önlemleri uygulayarak üretim hattı verimliliğini artırın

SMT ekipmanı, mekatroniğin hassas ekipmanıdır ve işte katı ve etkili yönetim önlemleri uygulamak için SMT üretim hattının verimliliğini artırmak için önemli bir yöntemdir. Örneğin, yedek besleyiciye önceden kurulacak ek bileşenler; Bir önceki parti numarasının son birkaç parçasının aynı anda üretim hattı montajı, üretim hattında bir sonraki parti numaralı ürün hazırlığında iyi bir iş yapmak vb.

SMT üretim hattı büyük bir üretim hattıdır, çıktı değeri saniye cinsinden hesaplanır. Ekipman ve çevresel faktörlere ek olarak, insan faktörleri de üretim verimliliğini artırmada önemli bir rol oynamaktadır. Düzenli mesleki beceri eğitimine, profesyonel SMT kitaplarına ve personel öğrenimini organize etmek, SMT sevgisini beslemek, herkesin' un kapsamlı iş düzeyini geliştirmek için öğretim materyalleri için süreli yayınlara ek olarak çalışanların eğitimine özel önem verin.

Düzenli inceleme ve bakım yapacak SMT ekipmanı, etkinliğinin tam anlamıyla kullanılmasını sağlamak için güçlü bir garantidir. Çoğu şirket, ağır üretim görevleri nedeniyle üretim sürecinde bu noktayı genellikle görmezden gelir. Ekipman arıza nedeniyle düzgün bir şekilde üretilemediğinde, kapatılmasından kaynaklanan kayıp, düzenli ekipman kapatma denetimi ve bakımı maliyetinden çok daha fazladır. Bu nedenle, ekipmanın iyi durumda olması için ekipmanın düzenli bilimsel incelemesinin ve bakımının vurgulanması gerekir.

Sonuç olarak, SMT yerleştirme makinesi üretim hattının verimliliğini artırma yöntemi, insan, makine, malzeme, yöntem, halka göz önüne alındığında, genel olarak kalite yönetim yöntemi ile aynıdır. Ancak SMT yerleştirme makinesi üretim hattının verimliliğini artırmak, makine ve insan faktörlerine odaklanır.İletişim

İsim: Brynn

E-posta: Brynn@eton-mounter.com

WeChat: 13802252825

Telefon: 138 0225 2825


Model numarası

HT-T9

Boyut

2450 * 2100 * 1550 mm

PCB boyutu

250mm *herhangi bir uzunluk

PCB kalınlığı

0.51.5 mm

PCB bağlama

ayarlanabilir basınçlı pnömatik

montaj modu

alınacak grup ve monte edilecek grup

sistemi

Windows 7

Görüntüle

dokunmatik ekran

giriş aygıtı

keytahta, fare

HAYIR. Kamera

5 set ithal kamera

montaj hassasiyeti

±0,02 mm

montaj yüksekliği

GG lt; 13 mm

montaj hızı

200000CPH

bileşenler alanı

0,2 mm

YOK HAYIR. Besleme istasyonu

64adet

NO. Nozul

64adet

güç

380AC 50HZ

güç tüketimi

6KW

çalışma ortamı

23℃±3

konveyör iletimi

hiçuzunluk

iletim hızı

GG gt; 500 mm / sn

iletim yönü

tek (soldoğru doğruayrıldı)

iletim modu

çevrimiçi sürüş

pozisyon modu

optik

Hava Kuvvetleri

0.5 mpa

elektrik kontrolü

ETON tarafından bağımsız araştırma ve geliştirme

hareket kontrol kartı modülü 1set

ETON tarafından bağımsız araştırma ve geliştirme

XY ekseni sürücü yolu

ileri teknoloji manyetik doğrusal motor + servo motor

beslenme yolu

çift ​​motorlu elektrikli besleyici


Hot Tags: Çin, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat malı 2 modül 32 nozullu yüksek hızlı montaj

Sorgulama

You Might Also Like