2. çift modüllü Manyetik Doğrusal Motor Çok Fonksiyonlu Alma ve Yerleştirme Makinesi

HT-E8D makinesi, 80000CPH yüksek kapasiteli, Dual sistem, çift modül çok işlevli mounter'dır. Kondansatörleri, dirençleri, LED3014 / 3020/3528/5050, IC ve şekilli bileşenleri monte edebilir. Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri vb. İçin geçerlidir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1. makineyi al ve yerleştirÜrün Detayları


HT-E8D makinesi, 80000CPH'lik yüksek kapasiteli Dual sistem, çift modül çok fonksiyonlu mounter'dır. Kondansatörleri, dirençleri, LED3014 / 3020/3528/5050, IC ve şekilli bileşenleri monte edebilir. Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri vb. İçin geçerlidir.

Teslim süresi:

Miktar (birimler)

Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Zaman (gün)

1-2

GG gt;

3

Müzakere edilecek

2. makine ürün parçalarını seçin ve yerleştirin

image

3. makine p al ve yerleştiracking& Nakliye

Paketleme detayları:vakumlu paketleme ve tahta sandık

Nakliye:Ödeme yapıldıktan sonra 30 gün içinde Shenzhen limanı

Liman:Shenzhen

image

4. makine hizmetlerini seçin ve yerleştirin

image

5.Şirket Profili

Kasım 2011'de, Shenzhen ETON otomasyon ekipmanları co., Ltd. Shenzhen, Çin'de kuruldu. SMT yüksek hızlı SMT bağlayıcısının araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası teknik servisine adanmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Yönetim politikamız samimi bir işlemdir, araştırma ve geliştirme, üretim, samimi hizmet, müşterilerden emin olabilirsiniz. Amacımız müşteriler için değer yaratmak ve toplum için fayda sağlamaktır.

image

6.Fuar

Şirketin kuruluşundan bu yana, Guangzhou Guangya sergisi, Türkiye aydınlatma fuarı, Hindistan aydınlatma fuarı, Pakistan sergisi, Hindistan nepcon sergisi, Tayland sergisi vb.Dahil olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında birçok ticaret fuarına katıldık. her yıl yabancı müşteriler.

image

image

Hot Tags: 2. çift modüllü manyetik doğrusal motor çok fonksiyonlu alma ve yerleştirme makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat
smt montaj makinesiÇin yapımı

Sorgulama

You Might Also Like