Yüksek Hızlı LED Uzun Şerit Işık PCB Montaj Makinesi HT-T7

Yüksek Hızlı LED Uzun Şerit Işık PCB Montaj Makinesi HT-T7

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI SMT alma ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba üretim makinesi vb. metre, 50 metre ve herhangi bir uzunluğu ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI


SMT çekme ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba makinesi, vb.


Ürün Açıklaması

  • T7 SMT alma ve yerleştirme makinesi 5 metreye, 50 metreye ve tel uzunluğuna sahip, tek kullanımlık monte edilebilir. LED yumuşak lamba üreticisine uygulayın.

  • HT-T7 iki modül içindir, monte etmek için çift grup etkileşimlidir, her modül 17 nozül monte edilebilir, minimum mesafe iki bitişik nozül arasındaki 14 mm'dir. 14 mm'den daha küçük olan bulmaca aralığı, montajı etkilemek için kaynak konumu ayar nozül aralığının bir veya daha fazlasıyla ayrılabildiğinde, 14mm serbestçe ayarlanabilir. Herhangi bir uzunluktaki PCB'nin kesildiği yapıştırılan bir chieving. Bu mod 5M, 50M vb . Ve kamera tarafından doğru pozisyonu belirlenir. Bu yüzden yüksek hassasiyet ve iyi bir stabilite.


Belirli teknik parametre


Uzunluk genişlik Yükseklik 2400mm * 2800mm * 1800mm
Toplam ağırlık 1600kg
PCB Uzunluğu Genişliği 250mm * herhangi bir uzunluk
Montaj hassasiyeti ± 0.02mm çip
Montaj hızı 100000 ~ 150000 CPH (optimum)
Bileşenleri hız 0.2mm
Güç 220AC 50HZ
Güç tüketimi 7KW
Besleyici sayısı 68PCS
Bileşenler LED 3014/3020/3528/5050, dirençler


Şirket Bilgisi

Shenzhen Eton Otomasyon Ekipmanları co., LTD. Alma ve yerleştirme makinesinin profesyonel bir üreticisidir. Şirketimiz bağımsız araştırma, geliştirme, tasarım ve üretici bir dizi yüksek hızlı kaliteli SMT çekme ve yerleştirme makinesi. Ve devlet sertifikası ve destek tarafından verilen birkaç patent aldık. Bugünlerde birçok fabrikaya hizmet verdik ve iyi bir üne sahip olduk. En yeni 2017 ürünleri sıcak satış.

SSS

1) satış sonrası servis denizaşırı var mı?

Yurtdışında teknik destek sunabiliriz. Herhangi bir teknik probleminiz olursa, mühendislerimiz derhal size destek olur.

2) Eğitim nasıl?

Makinelerimizi satın aldıktan sonra, mühendislerinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz veya mühendisimizi fabrikanıza göndeririz ve ardından çalışanlarınızı bu makinelerin çalıştırılması için eğitiriz.

3) Makineyi kullanmak zor mu?

Hayır, hiç de değil. Önceki müşterilerimiz için en fazla 5 gün makineleri işletmeyi öğrenmek yeterlidir.

4) Makinelerinizin kalite sertifikaları var mı?

Biz CE, SIRA, CCC, ISO "İyi bilinen marka" ve birçok teknoloji patenti ile ödüllendirildi ve LED ışık üretim hattı programında zengin deneyime (8 yıldan fazla) sahibiz.

5) Ödeme şartları nedir? Ticaret terimi ne olacak?

T / T tamam. FOB Shenzhen'i seçebilirsiniz.Hot Tags: yüksek hızlı led uzun şerit ışık pcb montaj makinesi ht-t7, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like