Yerleşim makine korumak neden ihtiyacın var?

- Apr 17, 2018-

Çevrenin etkisi nedeniyle, öte yandan, bu da kabul edilir toz zamanında temizlenir değil, çok miktarda toz veya yağ, vb makine içinde yerleşim makinede çok ciddi bir etkiye sahip olacaktır. Bu avantajları ve dezavantajları ilişkisi etkilenir. Makine servis ömrünü. Bakım ve kullanım düzgün hedefler değil, SMT makinenin normal ödev kolayca etkilenir. Ciddi kişiler ayrıca aşırı zorlanma ya da ciddi kazalar makine içinde bazı parçalarda neden olur. Yine bu durumu önlemek için bu Birleşik gerekir bilimsel bakım ile onarmak için en uygun yöntemdir.

 

1. temizlik ve toz ve SMT ve SMT yüzeyinin ölçekte sökülmesi kurulları devre. Toz ve kir nedeniyle makinenin iç ısı dağıtımı önlemek için bakım amacı budur.

 

İkinci olarak, sökmeye ve temiz iç hava devre, solenoid valfi, vakum cihazı ve silindir SMT makine üreten; yağ gaz yolu ile temizlenmiş ve zamanında tutulan engellenmesini önlemek için bakım amacı budur. Yetersiz, yüksek malzeme atma kaynaklanan; Ağır vakalarda gaz yolunda birikmiş yağ üreten cihazlar, silindir, bileşenlere zarar sonuçlanan ve ağır makine normal kullanımı etkileyen vb, vakum solenoid valfleri, bileşenleri ve iç mühürler paslanmasýna. ;

 

Üçüncü olarak, yerleşim makine parçaları, temiz ve yağlayın. Makinenin uzun süre çalışır. Uygun olmayan çevre denetimi nedeniyle hareketli parçalar sıkışmış toz bir sürü olacaktır (gibi: vida, kılavuz ray, kaymak, iletim kemer, motor kaplin, vs.). Bakım amacı yerleşim makine olamaz zamanında ve profesyonel olarak muhafaza ve makine aktif rol temizlenmiş emin olmaktır. Makine kaçınılmaz olarak makine servis ömrünü etkileyecek bir uzun süre aşırı koşullarda çalışacak.

 

Dördüncü olarak, makine yüklemek için geçti nasıl garanti süresi, uzun bir süre değil makine, kapsamlı bir profesyonel bakım gerçekleştirebilir çalıştıran makinenin bazı bölümleri gizli (gibi: giyim makine hattı, kablo çerçeve giyim, motorlu Sabit gevşek vidalar vida, bazı mekanik parçalar değil de tahrik, parametre ayarları yanlış, vb), böylece bakım ve onarım kaçınılmaz olarak normal yapımını tehdit olacaktır zamanında çözülmüş gizli sorunları önlemek için yapılır makine. Bu nedenle, makine zamanında muhafaza edilmelidir. Muayene ve makine içinde gizli sorunları keşfi, makine arızaları sıklığını azaltır ve üretim verimliliği artırır çözümlenir.

 

5. sonra SMT makine uzun süre çalışan, giyim, deformasyon, yaşlanma ve makinenin çeşitli parçaların içinde çalışan küçük sapmalar gibi olayları vardır. Makinenin en ilkel parametrelerini statükoyu makine adapte geçiremedi ve makine montaj doğruluğunu etkiledi. Hassas üretim, en yüksek devlet makine geliştirmek ürün kalitesi böylece etkisi, bakım amacı düzenli olarak makine, kalibre etmek için yani.

 

Altıncı, yerleşim makine büyük bakım böylece etkin malzeme atma oranını azaltmak, alarm sayısını azaltmak, makine üretim verimliliğini artırmak ve üretim kalitesini artırmak.