SMT Lehim Pastası Makinesi Nedir

- Aug 11, 2020-

Lehim pastası karıştırıcısı, kalay tozunu ve lehim pastasını etkili bir şekilde karıştırabilir. Daha mükemmel bir baskı ve yeniden akış efekti elde etmek insan gücünü ortadan kaldırırken, bu işlemi de standartlaştırır, tabii ki açmaya gerek kalmadan da su buharını emme şansını azaltabilir.

Lehim pastası karıştırıcısı, uygun çalışma, hızlı karıştırma, iyi karıştırma kabiliyeti özelliklerine sahiptir ve karıştırma işlemi sırasında lehim pastasının açılmasına gerek yoktur, bu nedenle lehim pastası oksitlenmez veya su buharı olmaz. Manuel karıştırmanın değiştirilmesi temelinde, iş verimliliği ve iş kalitesi büyük ölçüde iyileştirilir. Karıştırma prensibi: Karıştırma modu, motor devrini ve dönüşünü karıştırma yöntemidir, tenekeyi soğutmaya gerek yoktur

Lehim pastası karıştırıcısının iç şematik diyagramı

Lehim pastası karıştırıcısının şematik diyagramı (2 fotoğraf)

Macun sudan çıkarıldığında, lehim pastası kısa sürede sıcaklığa dönebilir ve karışım eşit olarak dağıtılır ve hemen hazır hale gelir, böylece SMT baskı işlemi basitleştirilir ve standardize edilir. Eski ve yeni lehim pastası karıştırılıp karıştırılabilir. Kapalı karıştırmanın en büyük avantajı sabit çalışma süresi ve lehim pastasının yumuşaklığıdır. (Q özelliği) stabilitesi ve eski ve yeni lehim pastasının karıştırılması, ayrıca daha aktif bir yeni lehim pastası elde edebilir.