Aydınlatma Üreticilerinden Ekipman Talebi Arttı ve LED Yerleştirme Makinesi Kralı Pazarda Lider Oldu.

- Nov 12, 2018-

Yeşil çevre koruması ve uzun ömürlü olması nedeniyle, LED aydınlatma endüstrisi ulusal politikalarla güçlü bir şekilde desteklenmektedir. Teknolojinin gelişmesi ve maliyetin düşmesiyle birlikte, iyi maliyet performansı tüketiciler tarafından da memnuniyetle karşılandı. Pazara girme oranı ve uygulama aralığı sürekli genişledi ve pazar ölçeği hızla büyüdü.

Yüksek Teknoloji Araştırma Enstitüsü LED Araştırma Enstitüsü'nün (GGII) verilerine göre, küresel LED aydınlatma pazarı çıktı değeri 2017'de 536 milyar yuan'a ulaştı. Bunlar arasında anakara Çin'deki LED aydınlatmasının çıktı değeri 296.9 milyar yuan oldu. yıllık bazda yaklaşık% 21 artış. Küresel LED aydınlatma penetrasyon oranının hala iki katına çıktığını düşünen GGII, Çin'in LED aydınlatmasının çıktı değerinin, bir önceki yıla göre% 15 artışla 2018'de 341.5 milyar yuan'a ulaşmasını bekliyor.


2018'den bu yana, artan hammadde fiyatlarının genel çevresel etkisi nedeniyle, Çin-ABD ticaret savaşlarının sürekli olarak artması ve döviz kuru dalgalanmalarının artması nedeniyle, Çin'in LED aydınlatma pazarının çıktı değeri hala artmaya devam ediyor, ancak büyümeye kıyasla azaldı 2017 yılında oranı.


Aydınlatma üreticisi tarafından kurulan otomatik üretim hattı ile işbirliği yapmak için ETONAutomation, LED otomatik yüksek hızlı yerleştirme makinesi, çok fonksiyonlu yerleştirme makinesi ve modül yerleştirme makinesi gibi dünyanın en hızlı otomatik üretim ekipmanını geliştirdi ve üretti. doğrulanabilir “SMD”. Makine kralı. "Yu Yaoguo'ya göre," Kolay Otomasyon bağımsız olarak yeni LED çip cihazları geliştiremez, aynı zamanda müşterinin özel gereksinimlerine göre özelleştirebilir ve geliştirebilir. 5 metrelik bir lamba ile bile, 120.000 CPH üretim değerine ulaşabiliriz .”