Nasıl LED makine servis ömrünü uzatmak için

- Apr 17, 2018-

LED yama makine sürüş başından denetlemek için Kılavuzu ve lineer motor kullanan bir cihazdır. Sadece hassas konumlandırma ve düzgün çalışan etkisi ekipman farkında ama aynı zamanda üretim verimliliğini artırmak. Ama kullanım sürecinde, Kullanıcı günlük özen bakım ve bakım onun ömrünü uzatmak için. Nasıl LED yerleşim makine servis ömrünü uzatmak?


1. güçlendirmek ve zamanında parçaları için

LED yama makine kullanmadan önce biz makine konveyör bant tüm parçaları incelemek ve Vana ve aynı şekilde devam edin. Parçalar gevşek ve atma iseniz, güçlendirilmiş ve zaman içinde daha iyi kullanım etki ve LED yama dayanıklı servis ömrünü sağlamak için eski yerine koymak.


2. toz temizlik ve yağlama yağı zamanında yerine

LED yama makine kullandıktan sonra toz ve sonraki makine kullanımını etkilemez zamanında ekipman üzerinde kalıntı temizlemek gereklidir. Buna ek olarak, sertleştirme ve kalıntı bağlılık olmadan ekipman yağlama yağı kontrol etmek gereklidir. Bu olay meydana gelirse, sertleştirilmiş yağlama yağı temizlemek gereklidir. Daha sonra cihazın normalde çalıştırabilirsiniz emin olmak için taze yağı uygulayın.


3, biz ekipman kuru tutun ve en iyi antistatik ölçümleri yapmak.

Doğru yerde yerleştirerek de yama makine servis ömrünü uzatmak için anahtar yani uzun pozlama ve nemli hava yama makine cilt bozabilir çünkü serin ve kuru bir yerde LED yama yerleştirmeyi deneyin. Aynı zamanda statik önlemler karşılık gelen LED yama makine kullanırken yapılmalıdır. Makine bileşenleri yalıtım direnci korumak için bu zarar değil.


Eğer atılgan LED yama makine servis ömrünü uzatmak istiyor, bir kelime, sadece güçlendirmek ve yaşlanma parçaları zamanında, yerine aynı zamanda ekipman kuru tutun ve statik önlemler karşılık gelen yapmak için yukarıdaki puan yapmalıyız , LED yama makine ömrünü ve kullanım daha güçlü yapmak için. Garanti.