Doğru Seçim ve Yer Makinesi Nasıl Seçilir

- Dec 12, 2019-

Doğru toplama ve yerleştirme makinesi nasıl seçilir

Farklı kullanıcıların SMT yerleştirme makineleri için farklı gereksinimleri vardır ve işlevleri ve kullanımları farklıdır. Örneğin, kullanıcı talebi montaj hızına ağırlık verir veya sapmanın takılması gerekir. Montaj hızı önyargılı olduğunda, yerleştirme makinesinin montaj hassasiyeti feda edilir ve bunun tersi de geçerlidir. Hangi SMT yerleştirme makinesi markasının kullanımı kolaysa, esas olarak kullanıcının ihtiyaç duyduğu yerleştirme makinesine bağlıdır. Çıktı ister büyük ister küçük olsun, tam otomatik veya yarı otomatik veya manuel olsun, yerleştirme hızı yüksek hız veya orta hız gerektirir.

 

Birçok sipariş ve çok fazla üretim varsa, seri üretimdir. Yerleştirme makinesinin yerleştirme hızı, performansı ve stabilite gereksinimleri çok yüksektir. Bu işletmeler ve kullanıcılar için, ETON yüksek hızlı yerleştirme makinesinin seçilmesi önerilir. SMT üretim hattı daha yüksek performans ve verimliliğe sahiptir ve işletmelerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir.

 

Küçük ve orta büyüklükte partiler halinde üretilirse, yerleştirme makinesinin yerleştirme hassasiyeti, performansı ve stabilitesi ve yerleştirme hızının hafif bir rahatlaması ile ilgili yüksek gereksinimleri vardır. Bu gereksinimlere ihtiyaç duyan işletmeler ve kullanıcılar için, ETON çok fonksiyonlu yerleştirme makinesi ve orta hızlı yerleştirme makinesini seçmeniz önerilir. Performans iyidir, yerleştirme hassasiyeti yüksektir, tüm SMD bileşenleri monte edilebilir ve SMT üretim hattının esnekliği ve verimliliği arttırılır.