LED Üretim Hattı Kontrol Maliyetini Nasıl?

- Apr 17, 2018-

"Maliyet", tüm imalat işletmeleri için sonsuz bir konudur. LED üretim hattının makul maliyet kontrolü, üreticilerin rekabeti için önemli bir araç haline gelmiştir. İşletmeler için, iç kontrol, kurumun bir "iç devrimi" dir. Geçen yılın fiyat savaşından sonra, LED üretim hattının tüm sektörlerindeki ürünlerin fiyatı büyük ölçüde azaldı. Fiyat rekabeti kapsamında LED üretim hattının maliyeti nasıl kontrol edilir?


1. Hammadde, maliyeti kontrol eden başlıca faktörlerdir.

Fiyatların düşmesinin, sanayinin gelişmesi için kaçınılmaz bir aşama olduğu yadsınamaz. Fiyatların düşmesinin doğrudan nedeni, hammaddelerin iyileştirilmesidir. En çok ağızdan çıkan LED üretim hattının çıktısı, üst akış malzemesine dayanmalıdır, ancak malzemenin kendisinin görüntülenmesi belirgin olmadığından, insanların malzemeye olan ilgisi kolayca zayıflatılır. Bu nedenle, yeni malzemelerin ortaya çıkması da, kalite seviyesinin sağlanması öncülüğünde üretim maliyetlerini düşürmeyi hedeflemektedir. Hammaddelerin maliyetini kontrol etmek istiyorsak, tasarım ve yapı için en uygun malzemeleri seçmeliyiz. LED ambalaj ve LED tasarımı için kullanılan yeni malzemeler, sadece malzemenin kendisini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda maliyeti etkin bir şekilde kontrol edebilmek için yeni paketleme formu da sergileyebilir.


2. Teknik yükseltme, maliyeti kontrol etmenin tek yoludur.

Paketleme maliyeti azaltabilir ve tüm işletmenin maliyetini azaltmada belirleyici bir rol oynayabilir. LED üretim hattı ambalajının kalitesi, üst düzey yongaları ve alt akış uygulamalarını üstlenecek ve böylece teknolojisi sürekli olarak yükseltilebilecektir. Yüksek maliyetli performans optik motoru, güç kaynağını bir araya getirebilir, bu da lambaların ve fener üreticilerinin belirli bir miktardaki insan gücünden tasarruf etmesini sağlar ve güç kaynağının ve ışık kaynağının fiyatını eskisinden daha ucuz hale getirir ve maliyeti doğrudan azaltır. LED üretim hattının.


Tek kelimeyle, LED üretim hattının maliyeti birçok tedarik zinciri işletmesinin odak noktası olmuştur. Teknolojik yenilik bir gecede kullanılamaz. Bu nedenle teknik yedek çok önemlidir. Öte yandan, piyasa olgunluğu söz konusu olduğunda, tek bir teknoloji pazara zarar veremez ve LED üretim hattındaki diğer teknolojilerin yardımına ihtiyaç duyar. Teknik inovasyon, yönetimin güçlendirilmesi, üretim verimliliğinin artırılması, vb. LED üretim hattının maliyetini azaltmaktır ve birçok işletme de maliyet kontrolünü önemli bir geliştirme stratejisi olarak ele almıştır.