Pick & Place Makinesinin Gelecekteki Geliştirme Eğilimi

- Jul 28, 2020-


Yerleştirme makinesinin gelecekteki geliştirme yönü:

1. LED yerleştirme makinesi esneklik ve modüler yapıya doğru gelişiyor.

LED yerleştirme makinesinin esnekliği, gerçek üretimdeki yerleştirme esnekliğidir. Farklı PCBA ürünlerine uyum sağlama, yerleştirme doğruluğunu ve hızını dikkate alma, üretimi hızlı bir şekilde dönüştürme ve yükseltme becerisini içerir.


2. LED yerleştirme makinesi istihbarata doğru gelişiyor.

Akıllı LED yerleştirme makinesi aşağıdaki özelliklere sahiptir: zihinsel emek otomasyon seviyesini büyük ölçüde geliştiren ve hataları azaltan insan-makine entegrasyonu, kendi kendine öğrenme, kendi kendine organizasyon, kendi kendine bakım, kendi kendine onarım, süper esneklik, vb. üretim sürecinde. Böylece verimliliği ve verimliliği arttırır.


3. LED yerleştirme makinesi yeşil yöne doğru gelişiyor.

Gelecekte, tasarımdan geri dönüşüme ve yeniden üretime kadar LED yerleştirme makinesinin tüm aşaması, çevre üzerindeki etkisini dikkate almalıdır. Tasarımın başlangıcında, kullanıcının&# 39'un yatırım avantajlarını en üst düzeye çıkarmak için malzeme kullanım oranını mümkün olduğunca arttırdığı düşünülmektedir.


4. LED yerleştirme makinesi daha yüksek hassasiyete doğru gelişiyor.

Zamanlar sürekli güncelleniyor ve sürekli yenilik peşindeyiz. Daha yüksek verimlilik ve daha yüksek hassasiyette yerleştirme makineleri üretmek ve daha uygun maliyetli bir SMT hattı oluşturmak için çalışıyoruz. Bağımsız bir R& D ekibimiz ve kendi sanayi parkımız var ve bunu yapabileceğimizden eminiz. Yerleştirme makinesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size 24 saat hizmet vermekten mutluluk duyarız!Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları Co, Ltd

Jennifer/Satış Uzmanı

Ekle:Kat 3, Bina B1, Kentuo İnternet Yaratıcı park, Yongyue Yolu, Fuyong, Boan Bölgesi, Shenzhen

İnternet sitesi: www.eton-mounter.com

Email:Brynn@eton-mounter.com

Tel / Wechat / Whatsup: +86-138 0225 2825