2020 Guangzhou Aydınlatma Fuarı, Aydınlatma Ekosisteminin Geliştirilmesini Teşvik Etmek İçin Haziran ayında Gerçekleşecek

- May 19, 2020-


微信图片_20200519093046

Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı 2020 (Gile)," durumu kırma ve&momentumunu ayarlama temalı. Son zamanlarda yeni koroner pnömoni salgından etkilenerek, bir dizi&"durumu GG" yi kırdı; endüstriden düşünceler de doğdu. Bu yıl, Gile zorluklarla ilgili fırsatlar yaratmak, sıkıntıları güce dönüştürmek ve yeni zorlukları ve fırsatları ortaya çıkarmak için sektörle birlikte çalışmaktadır. Sergi, 9 ila 12 Haziran tarihleri ​​arasında Guangzhou'daki Çin İthalat ve İhracat Fuarı'nda gerçekleşecek. Aydınlatma endüstrisinin güçlü gelişimini ve her şeyin birbirine bağlanma dönemini destekleyen küresel işletmelerle sürekli iyileştirilmiş bir aydınlatma ekosistemi inşa edecek ve insan odaklı.


Teknolojinin gelişmesiyle, aydınlatmanın rolü artık aydınlatma alanı ile sınırlı değil, aynı zamanda ortaya çıkan yenilikçi uygulamalar ile de sınırlı. İnsan odaklı aydınlatma teknolojisinin uygulanması, bina, iş ve ofis alanlarındaki duygusal atmosferi etkileyebilir ve hastane, hastaların sağlık durumunu da iyileştirebilir. Buna ek olarak, Internet City'nin gelişimini destekleyen ekonomik ve çevresel faktörler ile akıllı aydınlatma, sokak ışıklarından genel akıllı ev platformuna kadar gelecekte şehrin vazgeçilmez bir parçası haline gelecektir. Aydınlatma endüstrisinin sürekli genişlemesi ile Gile, endüstri gelişiminin hızına ayak uyduracak, aydınlatma ekosisteminin çeşitli alanlarına girmeye devam edecek, iş fırsatlarını araştıracak ve tedarik ihtiyaçlarını karşılayacak ve en son pazar bilgilerini ve endüstriyel araştırmaları paylaşacak .
Aydınlatma endüstrisinin gelecekteki beklentisi için Guangzhou Guangya Frankfurt Exhibition Co., Ltd.'nin genel müdürü Bay Hu Zhongshun şunları söyledi:" yeni taç salgını, toplumun tüm sektörlerinin dikkatini sağlıklı yaşama çekti, sağlıklı yaşam ürünlerine olan talep büyük ölçüde arttı. Aydınlatma endüstrisi personeli de buna katkıda bulunabilir ve sağlık aydınlatması ve özel fonksiyon aydınlatma ürünleri bilimini araştırma ve geliştirme çabalarını yoğunlaştırabilir. Sanayi' bilimsel ve teknolojik yenilik ve araştırma, aydınlatma endüstrisinin gelişimini yüksek kalitede etkili bir şekilde teşvik edebilir."


Sergiye 2600'den fazla işletme katıldı


Yeni taç salgını aydınlatıcıların savaşmaya devam etme kararlılığını durdurmadı. Bu yılın Haziran ayında, yenilikçi, yeşil, insan odaklı ve akıllı aydınlatma çözümlerini göstermek için sergi alanında 2600'den fazla aydınlatma şirketi bir araya gelecek. Tanınmış işletmeler şunları içerir:


· Aydınlatma uygulamaları, bileşenleri ve elektronik bileşenler
Anlai, Tonghui Jiashi, Lanjing, bidafor, bilus, Fang dazhikong, Huapu Yongming, Hyde aydınlatma, kristal sahne optoelektronik, redik optik, landvance, Yarui optoelektronik, mullinson, Umman, LELAI optoelektronik, shunzhou teknolojisi ve Wanke

· LED çip, paket, modül ve hafif motor
Pirui, Addison, lonminas, Guoxing, PEC, Ruifeng, rfsemi ve Yimei çekirdeği

· LED sürücü, IC entegre sürücü ve denetleyici
Aihua grubu, Donlim gücü, Auches, Ying Fei, Rett, Mingwei, Mao Shuo, Paavo, topaz ve Vossloh Schwabe

· LED bileşenleri ve ambalaj malzemeleri
Baiyun kimyasal, Huigu kimyasal, kuyruklu yıldız, Xinyue ve aynı parti

· Led algılama, test ve üretim ekipmanları
Wanhua kimyasal, Yuanyuan, Han lazer, Chuangwei ve kulisuo,Eton

Sahadaki faaliyetler sonsuz pozitif enerjiyi teşvik eder
Bu arada, faaliyet" bilim ve teknoloji, sağlık ve bilgelik" gelecekte endüstri trendini yorumlamak için ana eksen olarak. Aynı zamanda, akıllı aydınlatma ve nesnelerin interneti uygulamalarının geliştirilmesi, aydınlatma ekosisteminin kapsamını daha da genişletmiş, sektörü orijinal ürün tabanlı pazardan hizmet ve veri tabanlı pazara çevirmiş ve artan talebe daha iyi yanıt vermiştir. Internet, çözüm tedarikçileri, yazılım geliştiricileri, elektronik mühendisleri, bulut bilişim tedarikçileri, vb. .
Sonunda Bay Hu, GG'nin dünyada&# 39'un geçemeyeceği hiçbir gully ve sırt olmadığını belirtti. Yeni taç salgını karşısında aydınlatıcılar orijinal zihinlerini korumaya ve endüstride ilerlemeye devam edecekler."
Yukarıdaki sergilere ek olarak, Guangzhou Guangya Frankfurt Exhibition Co., Ltd.'nin inşaat teknolojisi ve aydınlatma fuarı serileri, Guangzhou Uluslararası Bina Elektrik Teknolojisi ve Gile ile aynı zamanda düzenlenen akıllı ev sergisini (gebt) de içermektedir.