SMT Makinesi Yarı otomatik / otomatik Şablon Yazıcı

SMT Makinesi Yarı otomatik / otomatik Şablon Yazıcı

SMT baskı makinesi, SMT yüzey montaj teknolojisindeki yüzey montaj bileşenlerinin lehim pastası baskısı için uygundur. Spesifik olarak SMT elektronik montaj işleminde olup, örgü plaka deliğinin kullanımı makine ekipmanının devre kartı üzerine basılmış elektronik fiber malzeme (lehim pastası, yapıştırıcı vb.) Olacaktır, amaç yongaya yapıştırmaktır. elektronik parçalar.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SMT makinesi yarı otomatik / otomatik şablon yazıcı


Detaylar

Orta ölçekli yarı otomatik üretim süreci için uygun şablon yazıcı, baskı tutkalı kalınlığını, baskı tutkal alanını etkin bir şekilde kontrol edebilir ve üretim verimliliğini artırabilir

Aynı anda baskı, konumlandırma, montaj ve test süreci gereksinimlerini karşılamak için bir dizi çelik hasır

Farklı yapı ve süreçler, düşük üretim maliyeti, güçlü uygulanabilirlik için özelleştirilebilir.


SMT lehim pastası baskısı olarak çelik hasır en yaygın kullanılan şablondur, malzemesi esas olarak 304 paslanmaz çelik sac ve FG çelik sacdır, çelik hasır işleme teknolojisi esas olarak üç türe sahiptir: kimyasal aşındırma, lazerle kesme, elektroforming vb. Her işlem, işleme modu, üretim maliyeti ve işlem zorluğu nedeniyle farklıdır, hassasiyeti ve fiyatı büyük farklılık gösterir.

ET-S600


Özellikler:

Modeli

ET-S300

Boyutlar

900 * 900 * 1650 mm

Platform boyutu

470-750 mm

Şablon boyutu :

300 × 400 mm

Güç tüketimi

100 w

Güç

220v50 / 60hz

Kontrol

PLC& Dokunmatik ekran

Hava basın

4-6 kg / ㎡

Tekrarlanabilirlik hassasiyeti

± 0,02 mm

Konumlandırma modu

Dış / Referans deliği

Ağırlık

Yaklaşık 150 Kg


Ambalaj& Teslimat

Su, kara ve hava taşımacılığını içeren ulaşım şeklimiz.İhtiyaçlarınıza göre en uygun yolu seçebilirsiniz.

Paketlememiz vakumlu ambalajlı ahşap kutudan yapılmıştır ve ödeme yapıldıktan sonra dört hafta içinde malları teslim edeceğimize söz veriyoruz.


Satış sonrası servis

Makinenin tamamlanmasından sonra, ihracat nakliyesi sırasında malların çarpışmasından kaynaklanan hasarları önlemek için gövde korunacak ve plastik film ile sarılacaktır.

Müşteri tarafından özelleştirilmiş makinenin boyutunu ölçeceğiz, ardından ahşap bir kutuyu özelleştireceğiz, böylece makine ve ahşap kutunun boyutu tam olarak doğru olacak.

Ahşap kutuların özelleştirilmesinden sonra, ihracat için ahşap kutular kullanıyoruz, ahşap kutular güçlü, ihracat makineleri ve diğer ağır nesneler için uygun, onları korumak için.

Üretimden paketlemeye, nakliyeye kadar ürünlerimiz sıkı kalite kontrolüne sahiptir, yüksek kaliteli malzemeler kullanır, en iyi ürünleri yapar, böylece her müşteri memnuniyeti.

Hot Tags: smt makinesi yarı otomatik / otomatik şablon yazıcı, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like