Elektronik Fabrika İçin SMT PCB Otomatik Konveyör

Elektronik Fabrika İçin SMT PCB Otomatik Konveyör

1.4m Konveyör - lamba askılı SMT üretim hatları arasındaki bağlantı için kullanılır, ayrıca elektronik bileşenlerin PCB tamponlanması, incelenmesi, test edilmesi veya manuel olarak yerleştirilmesi için de kullanılabilir. Teknik parametre: Dikkat edilmesi gereken hususlar 1. Taşıma parçasının, kayış, kayış kasnağının ve ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1.4m Konveyör - ışıklı

5

SMT üretim hatları arasındaki bağlantı için kullanılır, ayrıca elektronik bileşenlerin PCB tamponlanması, incelenmesi, test edilmesi veya manuel olarak yerleştirilmesi için de kullanılabilir.

 

Teknik parametre:

Çelik çerçeve yapısı, ray uzunluğu

L = 1400

Genişlik ayar aralığı

50 390

İletim yüksekliği

920 ± 20

Aktarma

7MM düz bantlı konveyör

hız

0,5 ila 9 m / dak arasında ayarlanabilir

Motor

Step motor takımı

Kontrol

Endüstriyel kontrol paneli

İletim Yönü

Tek ( sol → sağ)

Kontrolün bir bölümü, iki Sensör

Elektrik kontrol kutusu seti

   

Dikkat edilmesi gereken konular

1. Nakliye parçası, kayış, kayış kasnağı ve kılavuz rayının yabancı madde içermemesini sağlayın ve yumuşak ve yumuşak bir taşıma sağlayın.

2. Şanzıman parçasını ve rafı veya genişletme vida çubuğunu düzenli olarak yağlayın ve yağlama işlemi durma durumunda gerçekleştirilmelidir.

3. Elektrik kesintisi durumunda, lütfen ekipmanın ana güç düğmesini derhal kapatın.


Ompany :

ETON Otomasyon Equipment Co, Ltd SMT makineye odaklanan profesyonel bir üreticisidir. Şu anda, birlikte Ar-Ge, üretim ve satış entegre ettik.

Kaliteli, rekabetçi fiyat, kolay kullanım ve enerji tasarrufu ile, ürünlerimiz iç ve denizaşırı pazarda çok popüler. Ve tüm makinelerimiz elektronik devre, fotovoltaik, LED endüstrisi, enstrümanlar ve aparatlarda çılgınca kullanılmaktadır.


Hizmetler ve ürünler:

Firmamız hem toplama hem de makine ve SMT konveyör makine imalatında profesyonel olup , her iki ürünün yanı sıra, SMT konveyör, reflow fırın, LED ekipmanları, PCB yükleyici ve boşaltıcı, lehim pastası ve diğer SMT makinelerini de sunmaktayız.

Hot Tags: elektronik fabrika için smt pcb otomatik konveyör bant, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like