LED Üretim Hattı / SMT Hattı için PCB Konveyör

LED Üretim Hattı / SMT Hattı için PCB Konveyör

Standart 1.4M çift hatlı konveyör SMT üretim hatları arasındaki bağlantı için kullanılır, ayrıca PCB tamponlama, inceleme, test etme veya elektronik bileşenlerin manuel olarak yerleştirilmesi için de kullanılabilir. Teknik parametre: Dikkat edilmesi gereken hususlar 1. Taşıma parçasının, kayış, kayış kasnağının ve ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Standart 1.4M çift raylı konveyör

6

SMT üretim hatları arasındaki bağlantılarda kullanılır, ayrıca elektronik bileşenlerin PCB tamponlanması, incelenmesi, test edilmesi veya manuel olarak yerleştirilmesi için de kullanılabilir.

 

Teknik parametre:

Çelik çerçeve yapısı, ray uzunluğu

L = 1400

Genişlik ayar aralığı

50 260

İletim yüksekliği

920 ± 20

Aktarma

7MM düz bantlı konveyör

hız

0,5 ila 9 m / dak arasında ayarlanabilir

Motor

Step motor takımı

Kontrol

Endüstriyel kontrol paneli

İletim Yönü

Tek ( sol → sağ veya sağ → sol)

Kontrolün bir bölümü, dört Sensör

Elektrik kontrol kutusu seti

 

Dikkat edilmesi gereken konular

1. Nakliye parçası, kayış, kayış kasnağı ve kılavuz rayının yabancı madde içermemesini sağlayın ve yumuşak ve yumuşak bir taşıma sağlayın.

2. Şanzıman parçasını ve rafı veya genişletme vida çubuğunu düzenli olarak yağlayın ve yağlama işlemi durma durumunda gerçekleştirilmelidir.

3. Elektrik kesintisi durumunda, lütfen ekipmanın ana güç düğmesini derhal kapatın.

 

Firmamız :

ETON, "hizmet ilkesi, kalite lideri, kaynak olarak yenilik, bütünlük temelli" gelişim felsefesine bağlı kalarak, kurumsal gelişim fikirlerinin "profesyonel, yenilik, verimlilik" e bağlı kalarak, teknolojiyi ve yönetim yeniliğini yaratarak endüstrinin önde gelen yüksek teknoloji kurumsal, müşterinin talebine göre, kuruluşun olağanüstü gelişimi sağlamak, SMT makinesi, SMT besleyici, SMT önbellek makinesi, SMT makine, SMT makine, SMT makine endüstriyel otomasyon ekipmanları depolama sistemi ile müşterilerine sunmaya kararlıdır çözümler, farklı proses ekipman ve özel ekipman problemini çözmek. Yıllar süren çabaların ardından, piyasadaki rekabet gelgit tecrübesi ve vaftiz sayesinde, otomasyon ekipman üreticilerinin endüstri gücü haline geldi.ETON sert rekabetten sıyrıldı ve hızla ve istikrarlı bir şekilde büyüdü yenilikçi ve verimli servis seviyesi ile.

 

SSS

S: Siz bir fabrika veya ticaret şirketi misiniz?

A: Biz   10 yıldan fazla deneyime sahip otomatik SMT makinelerin lider üreticisi, kalitemizi, güvenilirliğimizi, verimliliğimizi ve ürünlerimizin ve hizmetlerimizin rekabet gücünün sürekli iyileştirilmesine en üst kaliteyi sunmaya kendini adamıştır.

S: Teklif nasıl alınır?

A: Lütfen bize doğrudan bir soruşturma gönderin. Malzeme, boyut, renk, kalınlık, miktar vb. Gibi özel detaylar almamız gerekiyor.

S: Özelleştirilmiş olarak üretim yapabilir misiniz?

Bir: evet, biz profesyonel bir teknik ekibimiz var, biz üretebilir makine gereksinimlerinize bağlıdır.

Q: ödeme koşulları nelerdir?

Bir: kabul tt / lc, her vade tartışabiliriz.

S: Garanti süresi ne kadardır?

A: Tüm ETON ürünleri tam bir yıl garantiye sahiptir. Uygun fiyat ve uzun vadeli satış sonrası servis ile aşınan parçalar tedarik edin. Zahmetsiz garantimiz dışında, toplam müşteri memnuniyetine inanıyoruz.

Size hizmet etme fırsatını dört gözle bekliyoruz!

Hot Tags: led üretim hattı / smt hattı, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat için pcb konveyör

Sorgulama

You Might Also Like