Sıcak Hava Ucuz SMT Reflow Fırın 5 Bölgeleri, Pcb Montaj Makinesi için kullanılan Reflow Fırın Profilcisi

Sıcak Hava Ucuz SMT Reflow Fırın 5 Bölgeleri, Pcb Montaj Makinesi için kullanılan Reflow Fırın Profilcisi

Küçük Boylu Reflow Lehimleme Fırını ET-R5 ET-R5 Küçük Boylu Reflow Fırını: Gelişim aşaması Isı transfer verimliliğinin ve kaynak güvenilirliğinin sürekli iyileştirilmesine göre yeniden akış kaynağı beş aşamaya ayrılabilir. Sıcak plaka iletim ilk nesil reflow kaynak ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Küçük Boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5

ET-R5 Küçük Boy Reflow Fırın :

777_副本  

Gelişim evresi

Isı transfer verimliliğinin ve kaynak güvenilirliğinin sürekli iyileştirilmesine göre, yeniden akış kaynağı beş aşamaya ayrılabilir.

İlk nesil

Sıcak plaka iletimi yeniden akış kaynağı ekipmanları: ısı transferi verimi gölge efektli en yavaş 5-30w / m2K'dır (ısıtma verimliliği farklı malzemeler için farklıdır).

İkinci nesil

Kızılötesi termal radyasyon yeniden akış kaynak ekipmanları: ısı transferi verimliliği yavaş, 5-30w / m2K (farklı malzemelerin kızılötesi radyasyon verimliliği farklı), gölge etkisi var, bileşenlerin rengi ısı emilimi üzerinde büyük bir etkiye sahip.

Üçüncü nesil

Sıcak hava akış kaynağı ekipmanları: yüksek ısı transfer verimliliği, 10-50 W / m2K, gölge etkisi yok, renk ısı emilimini etkilemez.

Dördüncü nesil

Gaz fazı yeniden akış kaynak sistemi: yüksek ısı transfer verimi, 200-300 W / m2K, gölge etkisi yok, kaynak işlemi yukarı ve aşağı hareket gerektiriyor, zayıf soğutma etkisi.

Beşinci nesil

Vakum buharı yoğuşma kaynağı (vakum buharı fazı kaynağı) sistemi: kapalı alanda boşluksuz kaynak, en yüksek ısı aktarım verimi, 300 w-500 W / m2K.Kaplama işlemi titreşim olmadan statik kalır. Mükemmel soğutma etkisi, renk üzerinde etkisi yoktur ısı emilimi.

 

Düzgün ve güvenilir iletim sistemi

1. Konveyör sistemi, Tayvan'dan ithal edilen STK ayarlanabilir hız motorunu kullanarak 1: 150 türbin redüktörü ile eşleşebilir, hız 0-1200 mm / dak arasında değişir.

2. Bağımsız rulo yapısı ve destek sorunsuz çalışmasını sağlamak için eşlik eden paslanmaz örgü kemer ile destek ve maç ve hız hassasiyeti ± 20 mm / dak.

3. Özel paslanmaz çelik hasır kemer: dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı ve uzun ömür.

 

model

ET-R5

Isıtma bölgesi

Üst 5 / Alt 5

Isıtma geçişi

1800mm

Isıtma tarzı

Sıcak hava

Soğutma bölgesi

bir bölge

PCB Max Genişliği

300mm

Konveyör yönü

Sol-Sağ (RL isteğe bağlı)

İşlem yüksekliği

880 ± 20 mm

Konveyör tarzı

örgü kemer

Konveyör hızı

0-1500mm / dakika

Güç

5 satır 3 faz AC 380V 50 / 60Hz

Başlangıç tüketimi

12KW

Sürekli Tüketim

5kW

Rampa süresi

Nisan 15mins

Sıcaklık ayar noktası

400 ° C'ye kadar oda sıcaklığı

Sıcaklık kontrolü

PID Tenmperatem kapalı devre kontrolü

Sıcaklık doğruluğu

± 1 ° C

Pcb sapma sıcaklığı

± 2 ° C

Anormal alarm

donanımlı sıcaklık anormal alarm cihazı

boyutlar

L3000 * W660 * H1220mm

Net ağırlık

450kgs

 

Şirket Profili :

Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları A.Ş., LTD. Özelleştirilmiş yüksek kaliteli SMT LED Pick ve Yer Makinesi, SMT LED Reflow Fırın, SMT LED Şablon Yazıcı, SMT Üretim Hattı, 10 yıldan fazla deneyime sahip SMT LED Makineleri yapımında uzman!

Amacımız, müşterilere mümkün olan en iyi hizmeti sunmak ve beklentilerinizi karşılayacak veya aşacak mükemmel kalitede ürünler üretmektir.

 

Başarılı Experien :

1) Dünya çapında 2 5 ülkede E ton müşterisi

2) Müşteriler için 3 00 uzman ve teknisyen.

3) Sizin için en güvenilir Çinli ortak oldu.

 

Müşteri ihtiyacına göre paketleme detayları paketi

Tüm dünyaya ürün gönderebiliriz. Ambalaj çok güvenli ve sağlamdır Herhangi bir özel ihtiyacınız varsa, lütfen bana bildirin

Hot Tags: sıcak hava ucuz smt reflow fırın 5 bölgeleri, pcb montaj makinesi için kullanılan reflow fırın profiler, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat,

Sorgulama

You Might Also Like